OnlyFans Gelirini Açıklayan Türk Fenomen

OnlyFans gelirini aktaran Türk influencer, sosyal medyada gündem oldu. Gelin influencer’ın toplam OnlyFans gelirine ve sosyal medyadan gelen reaksiyonlara birlikte göz atalım.
İnternet çağında olmamız sebebiyle oyuncular normal hayatta iş bulamadıklarında internetten detaylı para kazanma yollarına başvurabiliyorlar. Örneği bizim yaptığımız iş olan editörlük gibi. Ya da belki detaylı şeyler üretip siteler vasıtasıyla satmak. Bütün bunların yanı sıra bilhassa son senelerde daha da değişik para kazanma yöntemleri de meydana çıktı. Bunlardan biri de OnlyFans, kullanıcıların belirli bir abonelik ücreti karşılığında özel fotoğraflar paylaştığı bir platform. OnlyFans’te ünlü olan bir influencer, platformdan elde ettiği geliri belirtti ve Twitter’da gündem oldu.

Instagram’da 123 bin takipçisi olan ve aynı ayrıca bir mimar olan Neslihan Güneş adlı influencer, bir Instagram hikâyesinde OnlyFans ve Trendyol reklamlarından elde ettiği toplam gelirini paylaştı. Paylaşmasının sonrasında Twitter’da da bolca gündem oldu çünkü kendisinin OnlyFans toplam geliri 7.298 dolar. Aslında 7.249 dolar, birtakım ünlü OnlyFans influencer’larının gelirlerine oranla büyük bir para değil çünkü bu platformdan ayda 25.000 dolar gelir elde eden oyuncular da var. Fakat OnlyFans gelirini aktaran bir Türk olunca tabii ki sosyal medyada gündem olması normal çünkü güncel dolar kuru 17,32 TL. Siz OnlyFans ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce OnlyFans gelirleri dudak uçuklatıyor mu? Siz düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşadurun, biz de influencer’ın OnlyFans gelirine sosyal medyadan gelen reaksiyonları aşağıya koyalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.