Kripto Para Piyasasında Geçen Hafta Neler Oldu

Mercan organik yazar kadrosu olarak kripto para piyasasında ardımızda bıraktığımız haftada sahiplerine en çok kazandıran ve kaybettiren kripto para birimlerini listeledik. Her hafta yenilenecek bu listeyi takip etmek ötürü bir kıyıya kaydetmeyi unutmayın.
Kripto para piyasası, büyük getiriler sağlayabildiği gibi elinizdekini son damlasına kadar alabilecek kadar da riskli bir piyasa. Üstelik paranızı katlayabileceğiniz ya da kat kat kaybedebileceğiniz bu vakit dilimi, sadece birkaç saatle de sınırlı olabiliyor. Piyasanın gelecekteki yönünü öğrenmek ötürüse geçmişe bakmak vakit vakit olabildiğince yararlı olabiliyor.

Mercan organik yazar kadrosu olarak bizde her hafta piyasa günü, bir önceki piyasa gününden beri sahiplerine en çok kazandıran ve kaybettiren 10 kripto para birimini sizler ötürü sıralıyoruz. Bu birimlere girmeden önceyse piyasanın toplam değerinin haftalık değişimini gösteriyoruz. Yazımızda görüldüğü bütün bilgiler CoinMarketCap’ten en çok piyasa hacmine sahip 100 birim arasından alındı. 24 saatlik hacim dolar cinsinden verildi. Veriler, yazı yazıldığı anda alındı, bundan dolayı gün içerisinde haftalık kapanış gerçekleşinceye kadar farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.