Dünyanın En Zengin İnsanı Olma Eğitimi

Günümüzün en tartışmalı teknoloji liderlerinden Elon Musk’ın yaşamı, başarıları, serveti, açıklamaları her vakit merak hususu oluyor. Serveti o kadar büyük ki saniyede 1000 dolar kazansanız ona yetişmeniz 457 sene sürer. Kimine göre gerçek Iron Man, kimine göre yaşam sürdüğümüz yüzseneın ve hem de tarihin en dahi mucitlerinden birisi. Kimine göre kripto paralar üstüne yaptığı açıklamalarla tarihin en büyük manipülatörü, kimine göre yalancının önde gideni! Bütün bunlara videoda değiniyoruz.

Sizin ötürü Elon Musk ile ilgili eşine az rastlanır bir video hazırlamak istedik. Çünkü alışılmış varlıklı iş insanı ya da teknoloji lideri profilinin çok dışında. Size öyle Güney Afrikalı bir ailenin çocuğuymuş, babası da Afrika’da elmas madencisiymiş, 8 yaşındayken Britannica ansiklopedilerini bitirmiş, 10 yaşındayken 3 günde program öğrenmiş, 12 yaşında ilk oyununu yapıp 500 dolara satmış, Esasında asperger sendromuna sahipmiş gibi her yerde bulabileceğiniz bilgilerle dümdüz bir yaşam öyküsü anlatmıyoruz.

Birazdan duyacaklarınız sayesinde, tek bir insanın pek çok hususta tarihin akışını nasıl değiştirebileceğini net şekilde görebilirsiniz! Zamanda videonun çekimleri ötürü bize kapılarını açan İzmir/Gaziemir’deki Uzay Kampı Türkiye’ye ve ortak çalışma kısmı arayanlara makul alternatifler yayınlayan Originn’e teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.